Laatst gewijzigd door: n.v.t.

Winter in Madrid

door Sansom C.J.

Tegen de achtergrond van een verpauperd en angstig Madrid schildert C.J. Sansom op briljante wijze een van de fascinerendste perioden in de geschiedenis. Het resultaat is een aangrijpend verhaal over verlangen, hebzucht en verraad. Winter in Madrid heeft alle elementen in zich van een historische thriller én een romantische vertelling.

'Als portret van een getraumatiseerde stad, gehuld in zwijgen omdat spreken te gevaarlijk was, is Winter in Madrid een zeer opmerkelijke prestatie.' Times Literary Supplement

'Romantiek, heroïsme, schuldgevoelens, verdriet, verraad, misleid idealisme, ontgoocheling, een onverwachte ontknoping… Maar er staat geen woord te veel in.' Ezzulia.nl

'Een ongemeen spannend boek voor de klassieke thrillerliefhebber, maar ook voor de lezer die inzicht wil verkrijgen van een stukje Europese moderne geschiedenis. Maar bovenal is het een boek over ethiek en het passeren van de grenzen van menselijke waarden en normen.' Volkskrantblog.nl

C.J. (Chris) Sansom studeerde letteren en geschiedenis aan de Universiteit van Birmingham. Hij schreef eerder twee middeleeuwse thrillers en woont in Sussex.

Voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón en Sebastian Faulks

Haalde de maximale score van vijf sterren in de VN Thrillergids

ISBN:9789026111297
Uitvoering:niet bepaald
Genre:Literaire thriller
Uitgavedatum:2007
Aantal pag.:510
Gemiddelde: